首页 / 振荡器 / SIT5002AI-3E-25E0-125.000000Y
minImg
SIT5002AI-3E-25E0-125.000000Y
SiTime
型号:
SIT5002AI-3E-25E0-125.000000Y
描述:
MEMS OSC TCXO SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±5ppm
Current - Supply (Max) 33mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT5002
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 125 MHz