首页 / 振荡器 / SIT8008AC-13-33S-3.580000
minImg
SIT8008AC-13-33S-3.580000
SiTime
型号:
SIT8008AC-13-33S-3.580000
品牌:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 3.5800MHZ H/LV-CMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 4.3µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SiT8008
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 3.58 MHz