首页 / 振荡器 / SIT8008AC-22-18S-12.000000
minImg
SIT8008AC-22-18S-12.000000
SiTime
型号:
SIT8008AC-22-18S-12.000000
描述:
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1.3µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series SiT8008
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 12 MHz