首页 / 振荡器 / SIT8008ACA71-18S-48.000000
minImg
SIT8008ACA71-18S-48.000000
SiTime
型号:
SIT8008ACA71-18S-48.000000
描述:
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1.3µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 3.9mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
Series SiT8008
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 48 MHz