首页 / 振荡器 / SIT8008AI-11-XXE-2.048000
minImg
SIT8008AI-11-XXE-2.048000
SiTime
型号:
SIT8008AI-11-XXE-2.048000
描述:
MEMS OSC XO 2.0480MHZ H/LV-CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 4mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series SiT8008
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Mfr SiTime
Frequency 2.048 MHz