首页 / 振荡器 / SIT8008AI-72-25E-19.200000
minImg
SIT8008AI-72-25E-19.200000
SiTime
型号:
SIT8008AI-72-25E-19.200000
描述:
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 4mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.2mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SiT8008
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 19.2 MHz