首页 / 振荡器 / SIT8008AI-82-33E-24.000000
minImg
SIT8008AI-82-33E-24.000000
SiTime
型号:
SIT8008AI-82-33E-24.000000
描述:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 4mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series SiT8008
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 24 MHz