首页 / 振荡器 / SIT8009BI-11-18E-120.000000
minImg
SIT8009BI-11-18E-120.000000
SiTime
型号:
SIT8009BI-11-18E-120.000000
描述:
MEMS OSC XO 120.0000MHZ H/LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 5.6mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series SiT8009B
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 120 MHz