SiTime
型号:
SIT8009BI-32-33E-125.000000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ H/LVCMOS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2135
$2.2135
10
$2.166
$21.66
50
$2.06245
$103.1225
100
$1.80462
$180.462
500
$1.753092
$876.546
1000
$1.49529
$1495.29
2500
$1.392168
$3480.42
5000
$1.340602
$6703.01
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Current - Supply (Max) | 7.5mA |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SiT8009B |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCMOS, LVCMOS |
| Base Resonator | MEMS |
| Mfr | SiTime |
| Frequency | 125 MHz |
| Package | Strip |