首页 / 振荡器 / SIT8256AC-33-33E-156.261718
minImg
SIT8256AC-33-33E-156.261718
SiTime
型号:
SIT8256AC-33-33E-156.261718
品牌:
SiTime
描述:
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 33mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series SiT8256
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V