首页 / 振荡器 / SIT8256AC-83-33E-156.257812
minImg
SIT8256AC-83-33E-156.257812
SiTime
型号:
SIT8256AC-83-33E-156.257812
描述:
-20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 33mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V