首页 / 振荡器 / SIT8256AI-8F-18E-156.261718Y
minImg
SIT8256AI-8F-18E-156.261718Y
SiTime
型号:
SIT8256AI-8F-18E-156.261718Y
描述:
-40 TO 85C, 7050, 10PPM, 1.8V, 1
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 31mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series SiT8256
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V