首页 / 振荡器 / SIT8918AE-22-33E-24.000000
minImg
SIT8918AE-22-33E-24.000000
SiTime
型号:
SIT8918AE-22-33E-24.000000
描述:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series SiT8918
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 24 MHz