首页 / 振荡器 / SIT8920AM-83-33E-16.000000
minImg
SIT8920AM-83-33E-16.000000
SiTime
型号:
SIT8920AM-83-33E-16.000000
描述:
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series SiT8920
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 16 MHz