首页 / 振荡器 / SIT8924AA-33-18E-27.000000
minImg
SIT8924AA-33-18E-27.000000
SiTime
型号:
SIT8924AA-33-18E-27.000000
描述:
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series SiT8924
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS, LVTTL
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 27 MHz