首页 / 振荡器 / SIT9001AC-23-33E6-25.125000Y
minImg
SIT9001AC-23-33E6-25.125000Y
SiTime
型号:
SIT9001AC-23-33E6-25.125000Y
描述:
MEMS OSC XO 25.1250MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 25.125 MHz