首页 / 振荡器 / SIT9001AC-24-18E1-48.000000Y
minImg
SIT9001AC-24-18E1-48.000000Y
SiTime
型号:
SIT9001AC-24-18E1-48.000000Y
描述:
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 48 MHz