首页 / 振荡器 / SIT9001AC-43-33E1-50.00000Y
minImg
SIT9001AC-43-33E1-50.00000Y
SiTime
型号:
SIT9001AC-43-33E1-50.00000Y
描述:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 50µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 34mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 50 MHz