首页 / 振荡器 / SIT9001AI-13-18E1-125.000000T
minImg
SIT9001AI-13-18E1-125.000000T
SiTime
型号:
SIT9001AI-13-18E1-125.000000T
描述:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 125 MHz