首页 / 振荡器 / SIT9001AI-13-18E1-27.000000T
minImg
SIT9001AI-13-18E1-27.000000T
SiTime
型号:
SIT9001AI-13-18E1-27.000000T
描述:
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr SiTime
Frequency 27 MHz