首页 / 振荡器 / SIT9001AI-13-33S2-6.780000Y
minImg
SIT9001AI-13-33S2-6.780000Y
SiTime
型号:
SIT9001AI-13-33S2-6.780000Y
描述:
XTAL OSC XO 6.7800MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Series SiT9001
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 6.78 MHz