首页 / 振荡器 / SIT9001AI-23-33E4-5.648000T
minImg
SIT9001AI-23-33E4-5.648000T
SiTime
型号:
SIT9001AI-23-33E4-5.648000T
描述:
MEMS OSC XO 5.6480MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -2.00%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type XO (Standard)
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 5.648 MHz