首页 / 振荡器 / SIT9001AI-34-33D6-125.00000T
minImg
SIT9001AI-34-33D6-125.00000T
SiTime
型号:
SIT9001AI-34-33D6-125.00000T
描述:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 34mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SiT9001
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr SiTime
Frequency 125 MHz