SiTime
型号:
SIT9102AI-431N33E100.00000X
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.9325
$26.9325
10
$25.13605
$251.3605
50
$24.68689
$1234.3445
100
$23.87901
$2387.901
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Current - Supply (Max) | 70mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SiT9102 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCSL |
| Mfr | SiTime |
| Base Resonator | MEMS |
| Frequency | 100 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SIT9102 |