首页 / 振荡器 / SIT9102AI-431N33E100.00000X
minImg
SIT9102AI-431N33E100.00000X
SiTime
型号:
SIT9102AI-431N33E100.00000X
描述:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
库存 : 1469
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT9102
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCSL
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz