首页 / 振荡器 / SIT9156AC-1D2-33E156.250000
minImg
SIT9156AC-1D2-33E156.250000
SiTime
型号:
SIT9156AC-1D2-33E156.250000
描述:
OSC XO 3.3V 156.25MHZ OE
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 69mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SiT9156
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator MEMS
Mfr SiTime
Frequency 156.25 MHz