SJD12C51L01
YAGEO
型号:
SJD12C51L01
品牌:
YAGEO
封装:
SOD-123S
描述:
TVS ESD, SOD-123S, 51V, 82.4V, R
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 56.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123S
Series SJD12A(C)XXXL01
Type Zener
Package / Case DO-219AA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 51V