Wakefield-Vette
型号:
SKV4545225-CU
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
COPPER HEATSINK 45X44X22.5MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.3475
$13.3475
10
$12.6084
$126.084
25
$11.86702
$296.6755
50
$11.12545
$556.2725
100
$10.38369
$1038.369
250
$9.642006
$2410.5015
500
$9.456585
$4728.2925
1000
$9.271164
$9271.164
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Copper |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.886" (22.50mm) |
| Series | SKV |
| Type | Top Mount, Skived |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 1.65°C/W @ 200 LFM |
| Length | 1.732" (44.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 8.00°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Bulk |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | SKV4545225 |
| Package Cooled | - |