Skyworks Solutions Inc.
型号:
SKY13344-378LF
封装:
6-MLPD (1x1)
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 6MLPD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| IIP3 | 50dBm (min) |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Frequency Range | 2GHz ~ 6GHz |
| Circuit | SPDT |
| Topology | Reflective |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 6-MLPD (1x1) |
| Series | - |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5V |
| Test Frequency | 6GHz |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Isolation | 22dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | WLAN |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |