SL23EP05SI-1
Skyworks Solutions Inc.
型号:
SL23EP05SI-1
封装:
8-SOIC
描述:
IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:5
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
PLL Yes
Series -
Input Clock
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Output LVCMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Divider/Multiplier Yes/Yes
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 220MHz