Rohm Semiconductor
型号:
SLA-580LT3F
封装:
T-1 3/4
批次:
-
描述:
LED RED T-1 3/4 T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.684
$0.684
10
$0.44555
$4.4555
100
$0.29184
$29.184
1000
$0.230432
$230.432
2000
$0.21508
$430.16
5000
$0.207394
$1036.97
10000
$0.204316
$2043.16
25000
$0.199709
$4992.725
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 10° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 470mcd |
| Height (Max) | 8.80mm |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.75V |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Base Product Number | SLA-580 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |