SLD16U-017
Littelfuse Inc.
型号:
SLD16U-017
封装:
P600
描述:
TVS DIODE 16VWM 26VC P600
库存 : 4377
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 196.2A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 18V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package P600
Series Automotive, AEC-Q101, SLD
Type Zener
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 16V