Littelfuse Inc.
型号:
SLD22-018
品牌:
封装:
P600
批次:
-
描述:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC P600
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.002
$3.002
10
$2.69515
$26.9515
100
$2.208275
$220.8275
请发送询价,我们将立即回复。

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 143.7A |
| Applications | Automotive |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 24.4V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | P600 |
| Series | Automotive, AEC-Q101, SLD |
| Type | Zener |
| Package / Case | P600, Axial |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 35.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 22V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |