首页 / 固定电感器 / SLF10145T-221MR65-H
minImg
SLF10145T-221MR65-H
TDK Corporation
型号:
SLF10145T-221MR65-H
描述:
FIXED IND 220UH 700MA 564MOHM SM
库存 : 1955
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 564mOhm Max
Series SLF-H
Inductance 220 µH