首页 / 固定电感器 / SLF7032T-102MR13-2
minImg
SLF7032T-102MR13-2
TDK Corporation
型号:
SLF7032T-102MR13-2
描述:
FIXED IND 1MH 130MA 5.736OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.736Ohm Max
Series SLF
Inductance 1 mH