首页 / 固定电感器 / SLF7032T-331MR22-2PF
minImg
SLF7032T-331MR22-2PF
TDK Corporation
型号:
SLF7032T-331MR22-2PF
描述:
FIXED IND 330UH 220MA 2.004 OHM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 220 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.004Ohm Max
Series SLF
Inductance 330 µH