Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
SLFL18-2R700G-04TF
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
MULTILAYER LTCC LOW PASS FILTER,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.38665
$3.8665
25
$0.3743
$9.3575
50
$0.36176
$18.088
100
$0.343045
$34.3045
250
$0.2869
$71.725
500
$0.222661
$111.3305
1000
$0.21205
$212.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.5dB |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SLFL |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Bandwidth | 2.1GHz |
| Mfr | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| Frequency | 2.7GHz (Cutoff) |
| Ripple | - |
| Filter Type | Low Pass |
| Package | Tape & Reel (TR) |