首页 / 光帘 / SLLCE14-840-S
minImg
SLLCE14-840-S
Banner Engineering Corporation
型号:
SLLCE14-840-S
描述:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Operating Range 0.1m ~ 12.0m
Protective Height 840mm
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series SLL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC