首页 / 光帘 / SLLCP23-700P88
minImg
SLLCP23-700P88
Banner Engineering Corporation
型号:
SLLCP23-700P88
描述:
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Operating Range 0.1m ~ 12.0m
Protective Height 700mm
Detection Capability 23mm
Product Status Active
Weight -
Series SLL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC