Essentra Components
型号:
SLP-2-413-01
封装:
-
批次:
-
描述:
SNAP LOCK PIN 0.483" NYLON NRTL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
5
$0.3876
$1.938
10
$0.323
$3.23
25
$0.30362
$7.5905
50
$0.2907
$14.535
100
$0.2584
$25.84
250
$0.245442
$61.3605
500
$0.232522
$116.261
1000
$0.219602
$219.602
请发送询价,我们将立即回复。

| Head Diameter | 0.210" (5.33mm) |
| Color | Natural |
| Rivet Length | 0.483" (12.27mm) |
| Material | Nylon |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SLP-2 |
| Rivet Diameter | 0.090" (2.29mm) |
| Type | Snap Lock Pin |
| Head Height | 0.051" (1.30mm) |
| Grip Range | 0.413" (10.49mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Hole Diameter | 0.098" (2.49mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SLP-2-413 |