Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SLP332M063E3P3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.762
$3.762
10
$3.3896
$33.896
50
$2.93759
$146.8795
100
$2.560915
$256.0915
500
$2.108981
$1054.4905
1000
$1.95834
$1958.34
2500
$1.920682
$4801.705
5000
$1.883014
$9415.07
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 121mOhm |
| Series | SLP0712TE (750W) |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |