Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SLP471M200A7P3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.838
$3.838
10
$3.09415
$30.9415
50
$2.66114
$133.057
100
$2.413665
$241.3665
500
$1.79474
$897.37
1000
$1.670974
$1670.974
2500
$1.609082
$4022.705
5000
$1.57814
$7890.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.575" (40.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 423mOhm |
| Series | SLP0712TE (750W) |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |