首页 / 光帘 / SLPP25-830P88
minImg
SLPP25-830P88
Banner Engineering Corporation
型号:
SLPP25-830P88
描述:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Range 0.1m ~ 7.0m
Protective Height 830mm
Detection Capability 25mm
Product Status Active
Weight -
Series SLPP
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC