Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SLPX122M200H5P3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.738
$5.738
10
$5.10435
$51.0435
50
$4.46652
$223.326
100
$4.08367
$408.367
500
$3.509376
$1754.688
1000
$3.254149
$3254.149
2500
$3.190338
$7975.845
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.57 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 166mOhm @ 120Hz |
| Series | SLPX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.25 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1200 µF |
| Package | Bulk |