Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SLPX153M016C3P3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.869
$2.869
10
$2.3218
$23.218
50
$2.02654
$101.327
100
$1.773175
$177.3175
500
$1.350976
$675.488
1000
$1.182104
$1182.104
2500
$1.139886
$2849.715
5000
$1.097668
$5488.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.64 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 44mOhm @ 120Hz |
| Series | SLPX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.55 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 15000 µF |
| Package | Bulk |