Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SLPX472M050C3P3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.059
$3.059
10
$2.47095
$24.7095
50
$2.12477
$106.2385
100
$1.92717
$192.717
500
$1.433018
$716.509
1000
$1.33418
$1334.18
2500
$1.28477
$3211.925
5000
$1.260061
$6300.305
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.07 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 99mOhm @ 120Hz |
| Series | SLPX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.84 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 4700 µF |
| Package | Bulk |