SLR1TTE43R0D
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
SLR1TTE43R0D
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 Ohms
Series SLR1
Power (Watts) 1W