Daburn Electronics
型号:
SM278-5/16"
封装:
-
批次:
-
描述:
HEATSHRINK DUAL WALL BLK 5/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$757.625
$757.625
5
$730.5633
$3652.8165
10
$719.73995
$7197.3995
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 120°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.079" (2.01mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SM278 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Length | 200.0' (61.0m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.315" (8.00mm) |
| Mfr | Daburn Electronics |
| Features | Adhesive Lined, Fluid Resistant |
| Package | Spool |
| Shelf Life | 36 Months |
| Base Product Number | SM278 |