CIT Relay and Switch
型号:
SM3CQF0805L02
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH LIMIT SPDT 5A 125V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.52
$1.52
10
$1.4364
$14.364
25
$1.3794
$34.485
50
$1.32183
$66.0915
100
$1.26445
$126.445
250
$1.005784
$251.446
500
$0.919581
$459.7905
1000
$0.890844
$890.844
5000
$0.80464
$4023.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Operating Position | 0.512" (13.00mm) |
| Release Force | 5gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Lever, Simulated Roller |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | SM3 |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 25gf |
| Overtravel | 0.045" (1.1mm) |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Pretravel | 0.178" (4.5mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Differential Travel | 0.035" (0.9mm) |