ANYSOLAR Ltd
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.8545
$4.8545
25
$3.84522
$96.1305
50
$3.66643
$183.3215
100
$3.487545
$348.7545
250
$3.26401
$816.0025
500
$3.107526
$1553.763
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Voltage @ Pmpp | 5.58 V |
| Current - Short Circuit (Isc) | 16.4 mA |
| Size / Dimension | 1.299" L x 0.591" W x 0.059" H (33.00mm x 15.00mm x 1.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | IXOLAR™ |
| Voltage - Open Circuit | 6.91 V |
| Type | Monocrystalline |
| Package / Case | Cells |
| Current @ Pmpp | 15.4 mA |
| Mfr | ANYSOLAR Ltd |
| Package | Tray |
| Power (Watts) - Max | 85.7 mW |