SM4124FT56R0
Stackpole Electronics Inc
型号:
SM4124FT56R0
封装:
SMD, Stand Off
描述:
RES 56 OHM 1% 2W 4124
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.410" L x 0.240" W (10.41mm x 6.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD, Stand Off
Ratings -
Resistance 56 Ohms
Series SM
Power (Watts) 2W